Карта бойових дій в Україні станом на 26 квітня 2024 року | Chas.News

Протягом минулої доби відбулося 114 бойових зіткнення. Загалом, ворог завдав 4 ракетних та 75 авіаційних ударів, здійснив 66 обстрілів з РСЗВ.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Стежити за змінами лінії фронту в Україні можна за допомогою онлайн-карти Deep State. На ній синім кольором позначена територія, звільнена за два останні тижні; зеленим — раніше звільнена територія; червоним — окупована територія; рожевим — територія, що потребує уточнення.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону.

На Куп’янському напрямку нашими воїнами відбито 10 атак в районах населених пунктів Кислівка, Берестове Харківської області та Стельмахівка Луганської області.

На Лиманському напрямку ворог провів 20 атак в районах населених пунктів Дружелюбівка Харківської області; Макіївка, Серебрянське лісництво Луганської області; Торське, Терни, Зарічне Донецької області.

На Бахмутському напрямку нашими воїнами відбито 26 атак в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Новий, Миколаївка, Виїмка, Спірне, Іванівське, Кліщіївка Донецької області.

На Авдіївському напрямку, нашими захисниками відбито понад 30 атак в районах населених пунктів Очеретине, Уманське, Невельське, Керамік, Бердичі, та Нетайлове Донецької області.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Красногорівка, Побєда, Новомихайлівка, Водяне Донецької області, де ворог 19 разів намагався прорвати оборону наших військ.

На Оріхівському напрямку ворог 2 рази атакував позиції наших захисників в районі Старомайорського Донецької області та Роботиного Запорізької області.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом минулої доби здійснив 3 безуспішні атаки позицій наших військ.

Водночас, наші воїни продовжують активними діями завдавати окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії бойового зіткнення.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по двом пунктах управління, восьми районах зосередження особового складу та трьох зенітно-ракетних комплексах противника.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Верховна Рада підтримала створення реєстру постраждалих людей через агресію рф

Протягом останньої доби в Україні відбулося 114 бойових зіткнень і ворог завдав 4 ракетних і 75 авіаційних ударів, а також здійснив 66 обстрілів з РСЗВ. Це дуже висока активність з боку ворога, що свідчить про продовження бойових дій на території України. Зазначені напрямки, на яких противник проводить напади або демонструє свою присутність, свідчать про його стратегічні цілі в регіоні.

На Волинському та Поліському напрямках ситуація залишається без суттєвих змін, що може свідчити про наявність сталої оборонної лінії з боку українських військових. Однак, на Сіверському та Слобожанському напрямках ворог продовжує свою активність, маючи на меті недопущення перекидання українських військових на напрямки, які він вважає загрозливими.

На Куп’янському напрямку військові українські сили зуміли відбити 10 атак в районах населених пунктів Кислівка, Берестове Харківської області та Стельмахівка Луганської області. Це свідчить про успішну оборону і спроможність українських військових діяти ефективно навіть у важких умовах бойових дій.

Напрямок Лиманського також виявився активним, де противник провів 20 атак в районах населених пунктів Дружелюбівка Харківської області; Макіївка, Серебрянське лісництво Луганської області; Торське, Терни, Зарічне Донецької області. Це підтверджує наявність інтенсивних бойових дій на цьому напрямку і потребу подальшого тримання оборони для захисту критичних територій.

На Бахмутському напрямку військові зуміли відбити 26 атак у районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Новий, Миколаївка, Виїмка, Спірне, Іванівське, Кліщіївка Донецької області. Ця активність противника на Бахмутському напрямку підкреслює стратегічне значення цієї території і важливість її захисту для українських військових.

Авдіївський напрямок також був предметом інтенсивних атак, де наші війська відбили понад 30 нападів в районах населених пунктів Очеретине, Уманське, Невельське, Керамік, Бердичі, та Нетайлове Донецької області. Це свідчить про посилення бойової активності на цьому напрямку і може вказувати на стремління противника до утримання або просування у своїх плацдармах.

На Новопавлівському напрямку ситуація залишається напруженою, з багатьма спробами прориву ворога в районі населених пунктів Красногорівка, Побєда, Новомихайлівка, Водяне Донецької області. Українські сили здатні стримувати противника, але необхідна постійна обережність і готовність до можливих наступних атак.

На Оріхівському напрямку військове протистояння також триває, з двома атаками в районі Старомайорського Донецької області та Роботиного Запорізької області. Це показує, що противник не складає зброї і продовжує здійснювати спроби передвищання на позиції українських сил.

Напрямок Херсонського напередодні також був підданий атакам. Це може свідчити про наявність стратегічних цілей противника у цьому регіоні. Українські сили зуміли відбити 3 атаки, однак, необхідна посилення оборони і збільшення готовності до можливих майбутніх нападів.

Українські військові продовжують свою активну діяльність і наносять удари по позиціях противника. Протягом останньої доби авіація Сил оборони завдала ударів по пунктах управління, районах особового складу і зенітно-ракетних комплексах противника. Це свідчить про здатність українських військових до контр-ударів та показує наявність сил і засобів для завдання ударів військовій інфраструктурі противника.

Загалом, ситуація на лінії фронту залишається напруженою і вимагає посилення заходів безпеки з боку українських військових. Оборонна стратегія має пристосовуватися до активності противника та забезпечувати захист критичних територій.

Джерело: chas.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *